Ciekawy prezent dla siostry bez okazji i nie tylko…

To jaki wybierzemy prezent dla siostry zależy od okazji, z jakiej chcemy go wręczyć oraz od wieku siostry, Inaczej wybieramy prezent dla dojrzałej siostry, a inaczej dla nastolatki. Istotna jest także zasobność naszego portfela, chociaż bez większych problemów znajdziemy efektowny prezent dla siostry na 40 urodziny do 50 złotych.

Drobiazg dla siostry

prezent dla siostry do 50 zł

Czasami potrzebujemy prezent dla siostry bez okazji. Wtedy doskonale sprawdzi się jakiś drobiazg. Jednak nie oznacza to, że mamy wybrać coś przypadkowego. Nawet drobiazg może stanowić wyjątkowy prezent dla siostry. Chociażby spersonalizowany foto kubek z waszym wspólnym zdjęciem.

Miłym upominkiem będzie też koszulka z ulubionym powiedzonkiem siostry, cytatem lub na przykład z waszym zdjęciem z dzieciństwa i aktualnym w podobnych pozach. Każda z tych rzeczy, chociaż mało kosztowna pokaże, jak bardzo zależy ci na niej i jaka łączy was więź.

Coś większego, na większą okazję

Jeśli potrzebujemy prezentu na ważniejszą okazję, możemy wybrać coś do domu. Mogą to być na przykład ozdobne poduszki dobrane do wystroju wnętrza jej domu lub oryginalne gadżety kuchenne. Na wyjątkowe okazje wybierzmy grawerowaną biżuterię. Jeśli do świętowania mamy naprawdę ważny dzień doskonałym pomysłem jest na przykład wspólny weekendowy wyjazd do wymarzonego przez siostrę miejsca.

Jeśli nie ma takiej możliwości, wystarczy jednorazowe wspólne wyjście, co zacieśnia relację i poza fajnym wydarzeniem buduje wspomnienia. Możecie wybrać się razem do SPA, kina, czy teatru w zależności od zainteresować siostry. Jeśli chcesz włożyć w to więcej wysiłku, zaproponuj podróż sentymentalną, rowerową lub pieszą po miejscach, które kojarzą się Wam ze wspólnym dzieciństwem.

Pomysły na prezenty dla siostry, które sprawdzą się zawsze

Słodycze, dobrej jakości alkohol, kwiaty i książki to upominki, które sprawdzą się zawsze i są dość bezpieczne. Jednak warto przyłożyć więcej wysiłku do zakupu prezentu, który rzeczywiście zrobi wrażenie. Jeśli wybierzemy słodycze, nie kupujmy zwykłych czekoladek w markecie ale przygotujmy kosz z egzotycznymi słodyczami, np. z regionu świata, o którego zwiedzeniu siostra marzy.

Jeśli alkohol, niech to będzie rzeczywiście coś wyjątkowego, na przykład doskonałe wino i komplet kieliszków albo zestaw wyjątkowych piw regionalnych lub na przykład tradycyjnie warzonych czy organicznych i komplet ozdobnych kufli. Kwiaty-tak, ale nie cięte, tylko w doniczce na przykład niewielki owocujący cytrus w ładnej, dopasowanej do wystroju wnętrza domu siostry osłonce. Jeśli książka, to nie pierwsza z brzegu ale na przykład ukochana opowieść siostry z dzieciństwa „wygrzebana” w antykwariacie lub cały komplet ładnie wydanych powieści jej ulubionego autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *