Pomysł na prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie dla każdej przyszłej panny młodej. W większości przypadków taka impreza odbywa się tylko raz w życiu, dlatego powinna być szczególna i zaprojektowana pod kątem potrzeb głównej bohaterki, także pod względem prezentów, jakie jej wręczymy.

Plakat lub koszulka na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński powinien przede wszystkim być oryginalny. Z założenia wykluczmy zatem kupowanie książki, butelki wina czy zestawu talerzy. Takie prezenty możemy przynieść na urodziny lub domówkę, ale kiedy chodzi o to, jaki prezent na wieczór panieński przynieść, to odpowiadamy – wyjątkowy. Oryginalny prezent na wieczór panieński nie musi rujnować naszego domowego budżetu. Wystarczy, że popracujemy chwilę głową i wykażemy się oryginalnością i pomysłowością. Najważniejsze jest to, aby prezent na wieczór panieński z klasą był spersonalizowany i nawiązywał dokładnie do samego wydarzenia. Najprostszym rozwiązaniem, są plakaty lub koszulki. Na nich możemy umieścić dowolny napis, hasło, slogan czy po prostu zdjęcie. Niech nawiązuje ono do samego wieczorku panieńskiego lub głównej bohaterki imprezy. Może podkreślać jej zalety czy opisywać jakąś szczególną cechę danej osoby. Hasło może też dotyczyć waszej wspólnej przeszłości, podobnie jak wyjątkowo przez was lubiane zdjęcie z dawnych lat, kiedy byłyście jeszcze singielkami. Wszystko zależy tu od waszej pomysłowości. Jedno jest absolutnie pewne. Prezent tego typu zrobi wrażenie na bohaterce wieczoru i po latach będzie się jej kojarzył z naszą osobą.

Poduszka na wieczór panieński

Elegancki prezent na wieczór panieński wcale nie musi mieć jedynie symbolicznego znaczenia. W prosty sposób spersonalizowany prezent można połączyć z wysoką funkcjonalnością. Doskonałym rozwiązaniem są choćby poduszki. Te przydadzą się w każdym domu czy mieszkaniu i z pewnością obdarowana osoba nie schowa ich do przysłowiowej szafy. Podobnie jak w przypadku plakatów czy koszulek na poduszce także możemy umieścić stosowny cytat lub obrazek. Należy jedynie zadbać o to, aby sama poduszka wykonana była z dobrej jakości materiałów, co zagwarantuje jej żywotność. Sam nadruk powinien być też zrobiony tak, aby nie zdzierał się i nie szarzał nawet przy intensywnym użytkowaniu poduszki. Jeśli sama poduszka wydaje nam się banalna, to alternatywą może być choćby worek na alkohol lub skarbonka. Zaletą tego typu rozwiązań jest to, że są to przedmioty trwałe i trudno je zniszczyć nawet w codziennym użytkowaniu. Oczywiście także tutaj możemy zastosować spersonalizowany druk. W przypadku worków na alkohol może on posłużyć do przyniesienia na wieczór panieński dobrego jakościowo wina czy szampana. W ten sposób stworzymy niezwykle elegancki i funkcjonalny prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zauważony. Ostatecznie możemy też pomyśleć o zbiorowym prezencie od wszystkich gości zgromadzonych na wieczorze panieńskim. Może to być na przykład plakat z waszymi fotografiami i stosownymi podpisami i na przykład życzeniami udanego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *