Szukasz prezentu na Święta dla niego? Wykorzystaj przedświąteczną gorączkę zakupów na znalezienie idealnego prezentu!

Zbliżamy się do niesamowitego czasu, pełnego magii Świąt. Najwyższa pora zacząć szukać idealnych prezentów dla bliskich, w tym dla chłopaka, czy mężczyzny. Martwisz się przy tym zasobnością swojego portfela? Nie musisz, ponieważ mamy dla Ciebie szereg bardzo niedrogich, ale bardzo efektownych propozycji na prezent!

 

Niedrogi prezent dla mężczyzny nie musi być nudny

Poszukiwania prezentów idą pełną parą? Wcale się nie dziwimy, okres przedświąteczny już za pasem, a kolejki w tym roku będą jeszcze dłuższe niż w latach ubiegłych. Głównie dlatego, że wiele osób albo zwyczajowo kupuje prezenty na ostatnią chwilę, albo do końca nie może się zdecydować co wybrać, aby nie tylko uszczęśliwić obdarowywaną osobę, ale i sprawić, żeby poczuła się wyjątkowo.

Pomysły na prezent świąteczny dla niego

Mamy na to świetne rozwiązanie, które już teraz znalazło ogromne grono fanów. Mowa oczywiście o personalizowanych prezentach na Święta. Z czym to się je, jak lubią mówić młodzi ludzie? To niedrogie upominki, które cechuje ogromna praktyczność, ale przede wszystkim charakterystyczny nadruk, który może mieć formę dowcipu, wzruszającego cytatu, bądź ważnej daty. To najlepszy sposób na zaskoczenie bliskiej Ci osobowy, bez konieczności przeznaczenia na jeden prezent połowy swojej pensji.

 

Pomysły na prezent świąteczny dla niego

W przypadku pomysłów na prezent personalizowany istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na to, czego brakuje bliskiej Ci osobie (mogła na przykład stłuc swój ulubiony kubek w ostatnim czasie, bądź stracić kapcie w wyniki bliskiego spotkania z psimi kłami). Później, wymyśl lub wybierz nadruk, który od razu zasugeruje jej, że całość wybrałeś z myślą właśnie o niej. Może to być data ważnego dla Was wydarzenia, ulubimy cytat lub dowcip, który rozumiecie tylko Wy. Kombinacji jest cała masa:

 

  • kubki,
  • poduszki,
  • pluszaki,
  • alkohol zapakowany w ozdobne worki,
  • koszulki,
  • fartuchy kuchenne,
  • skarbonki,
  • kufle.

 

Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia, a więc nie ogranicza Cię zupełnie nic.

Zaskocz go lub rozbaw do łez

Odpowiednio dobrany nadruk potrafi wzruszyć, bądź rozbawić do łez, co w przypadku tak wyjątkowej okazji jak Święta Bożego Narodzenia ma podwójną moc i znaczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś do  skomponowania takiego nadruku wykorzystał informację, która jest znana tylko Waszej dwójce. Może ona dotyczyć wspólnego wspomnienia, jakiegoś przeżycia lub zabawnej sytuacji, która Was dotknęła. To znakomity pretekst do wymyślenia dowcipu, który umieścisz na kubku, czy koszulce.

 

Umieszczenie osobistego nadruku ze specjalną dedykacją na przedmiocie codziennego użytku jest świetnym pomysłem, ponieważ daje Ci pewność, że obdarowana osoba będzie dzięki niemu myśleć o Tobie absolutnie każdego dnia. Nie ważne, czy będzie parzyć sobie poranną kawę, czy wybierać garderobę – zawsze będzie mieć przed nosem Twoją dedykację, która wywoła wspaniałe wspomnienia i pozwoli pozytywnie zacząć dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *