Wyjątkowe prezenty z okazji 40 urodzin

Powszechnie sądzi się że 40 urodziny są wejściem w średni wiek życia kobiety i mężczyzny. To wyjątkowy dzień, któremu towarzyszą zazwyczaj huczne imprezy dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeżeli również ty zaliczasz się do tego grona, powinieneś wiedzieć jaki  prezent na 40 urodziny dla niego lub dla niej przygotować na takie wydarzenie.

Osoba w wieku 40 lat jest już kimś, kto doskonale wie czego od życia oczekiwać, zatem ma jasno sprecyzowaną wizję urodzinowego prezentu. Nie zawsze jednak musi to być kosztowny podarunek. My zajmiemy się propozycjami prezentów dla niej i dla niego, które nie będą nadmiernie obciążać budżetu.

Niedrogi elegancki prezent na 40 urodziny dla niego

W poszukiwaniu eleganckich prezentów dla mężczyzny, odpowiednich na 40 urodziny zwróćmy uwagę na karafki. Po co komu karafka? Jeśli nigdy z niej nie korzystałeś, ale jesteś koneserem dobrych alkoholi, szybko się przekonasz jak bardzo przydatne jest to urządzenie. Szklana lub kryształowa karafka służy do przechowywania whisky lub innych trunków. Oprócz tego że posiada bardzo atrakcyjną postać, jest również praktyczna w codziennym użytkowaniu. Zamiast klasycznej zakrętki ma szczelny korek, a postawiona na stole jest jego prawdziwą ozdobą, inaczej niż butelka z kolorową etykietką. Jeśli chciałbyś by przygotowany przez ciebie prezent na 40 urodziny dla niego był bogatszy, możesz zdecydować się na zestaw: karafka + szklanki lub kieliszki.

Całość wówczas powinna zostać bezpiecznie zapakowana do drewnianej skrzyneczki, której wnętrze zostanie wyłożone naturalną słomą, chroniącą cenną zawartość przed wstrząsami i zniszczeniem. Na skrzyneczce można natomiast umieścić grawerowaną w drewnie dedykację, która będzie dodatkową atrakcją do twojego prezentu na 40 urodziny.

Tekstylny prezent na 40 urodziny dla niej – zawsze na topie

Co najbardziej kochają kobiety? Biżuterię, kosmetyki, odzież? Na pewno tą ostatnią rzecz. Dlaczego zatem z niej nie uczynić prezentu. Chyba każda pani się ucieszy, otrzymując praktyczną koszulkę z nadrukiem urodzinowym. Ubraniowy prezent na 40 urodziny dla niej może mieć mnóstwo zastosowań. Jeśli wybierzemy koszulkę z humorystycznym nadrukiem, będzie potrafiła ona poprawić humor w każdych okolicznościach. Natomiast jeśli chcesz bliską sobie osobę zmotywować do cięższej pracy, na przykład do zajęć fitness, powinnaś wybrać prezent na 40 urodziny dla niej, który będzie ozdobiony motywującymi i zagrzewającymi do działania hasłami.

prezent na 40 urodziny dla niej

Co najciekawsze, firmy oferujące tego rodzaju odzież okolicznościową, najczęściej również realizują zamówienia na koszulki z indywidualnymi nadrukami. Personalizacja pozwala wówczas stworzyć naprawdę oryginalne dzieło sztuki, które każdej kobiecie przypadnie do gustu.

Takie wyjątkowe pomysły na prezent na 40 urodziny znajdziesz tutaj: https://suprizo.pl/prezent-na-40-urodziny-c25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *