Jak efektownie poprawić jędrność skóry?

Odpowiednio nawilżona i elastyczna skóra twarzy oraz całego ciała dla wielu osób wiąże się nie tylko z zadbanym wyglądem, ale przede wszystkim z dużym komfortem codziennego życia. Dzieje się tak, ponieważ dobrze odżywiona oraz jędrna skóra okazuje się mniej podatna na wszelkiego rodzaju podrażnienia i trwałe zmiany skórne. Z tego powodu w ostatnim czasie niesłabnącą popularnością cieszą się zabiegi mające na celu widoczną poprawę kondycji skóry i niewiążące się z koniecznością ingerencji chirurgicznej lub z bardziej inwazyjnymi zabiegami. Godnym uwagi rozwiązaniem staje się między innymi radiofrekwencja mikroigłowa, która pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów przy mało inwazyjnym (lub w pełni bezinwazyjnym) i bezbolesnym zabiegu. Warto dowiedzieć się, jakie są największe zalety wykorzystania urządzeń do radiofrekwencji mikroigłowej w medycynie estetycznej i zdecydować, czy będą one godną uwagi inwestycją.

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna – na czym polega zabieg?

Pojawienie się radiofrekwencji mikroigłowej pozwoliło licznym gabinetom kosmetycznym na stworzenie wyjątkowej oferty dla klientów pragnących poprawić kondycję skóry i przywrócić jej dawną jędrność. Niewątpliwą zaletą tego typu zabiegów okazuje się brak konieczności szczególnego przygotowania, co często ma miejsce w przypadku wykorzystania laserów. Odpowiednio przeprowadzona radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna może być wykonana o każdej porze roku, a osoba decydująca się na zabieg nie musi unikać opalania przez kilka tygodni przed i po całej procedurze. Dzięki temu zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji mikroigłowej cieszą się coraz większą popularnością. Co więcej, zapewniają one bardzo dobre efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Podczas radiofrekwencji mikroigłowej frakcyjnej skóra jest stopniowo ogrzewana, a na jej powierzchni za pomocą specjalnej głowicy wykonuje się mikronakłucia (warto wspomnieć, że w ofercie pojawiają się również głowice, które są w pełni nieinwazyjne). Dzięki temu, że nakłucia nie są głębokie i nie wykorzystuje się do nich grubszych igieł, zabieg staje się bezbolesny. Niektóre osoby informują jedynie o niewielkim dyskomforcie, któremu można łatwo zapobiec poprzez zastosowanie chłodzącej głowicy. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna nie wymaga długiego procesu rekonwalescencji – bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienie skóry, które w ciągu dnia stopniowo zacznie znikać.

Jakie urządzenie wybrać do radiofrekwencji mikroigłowej?

Wysokiej jakości urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej frakcyjnej pozwalają na wykonanie skutecznych zabiegów mających na celu zniwelowanie widoczności zmarszczek, wiotkości skóry, cellulitu, rozstępów, blizn czy przebarwień. Dlatego też godnym uwagi rozwiązaniem staje się inwestycja w nowoczesne sprzęty wyróżniające się wymiennymi głowicami (z możliwością wykonania nieinwazyjnego zabiegu), a także specjalnymi systemami przyspieszającymi wykonanie całego zabiegu. Tego typu urządzenia znajdują się między innymi w ofercie hurtowni Attre – dostępnej pod adresem https://attre.eu/ – która zapewnia sprawną dostawę sprzętów, a także umożliwia wzięcie ich w leasing lub na wynajem, aby przetestować daną technologię przed zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *