Kalendarz trójdzielny w roli kalendarza firmowego

Kalendarz trójdzielny świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego. Tego typu planery czasu świetnie nadają się do marketingu z trzech powodów. Przede wszystkim kalendarz trójdzielny ścienny oferuje dużo miejsca na reklamę firmową, po drugie reklama umieszczona na terminarzach widoczna jest przez cały czas korzystania z produktu – czyli nawet do 365 dni w roku, a po trzecie organizery są bardzo przydatnym i uniwersalnym gadżetem.

Kalendarz firmowy na ścianę – co to za gadżet?

Kalendarze firmowe z logo to bardzo praktyczne produkty, które na co dzień znajdują się nie tylko w przedsiębiorstwach i biurach, ale także prywatnych mieszkaniach. Dzięki nowoczesnej technologii na kalendarze można nanosić wszelkiego rodzaju grafiki – które w większości są projektami wykonanymi przez konkretną firmę, stworzonymi w celu jej wypromowania. Producent – kalendarz reklamowy może być dystrybuowany w kilku przypadkach, takich jak np.:

  • Targi – regularne prezentowanie swojego stoiska na targach znacząco przyczynia się do kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Podczas takich spotkań istnieje możliwość przekonania do siebie potencjalnych klientów, przyszłych partnerów biznesowych, czy też nowych pracowników. Przekazany po negocjacjach kalendarz trójdzielny firmowy nie tylko dobrze o nas świadczy, ale także wywołuje pozytywne emocje u obdarowywanego.
  • Imprezy firmowe – pracownicy chcą być doceniani, dobrze traktowani i zauważani przez pracodawcę. Podarowanie praktycznego gadżetu firmowego, podczas trwającego w przedsiębiorstwie eventu, to nie tylko miły gest, ale także wyraz uznania za dobrze wykonaną pracę.
  • Rekrutacje i szkolenia – rozmowy rekrutacyjne mogą być stresujące, a sesje szkoleniowe bywają wyczerpujące, dlatego przekazanie firmowego kalendarza po ich zakończeniu jest miłym gestem – stawia pracodawcę w doskonałym świetle i pomaga budować dobre relacje.

Zalety kalendarza trójdzielnego dla firm

Kalendarz trójdzielny różni się od innych kalendarzy ściennych przede wszystkim budową. W jego skład wchodzą trzy kalendaria, a w każdym z nich komplet kartek do zrywania. Aktualny miesiąc znajduje się w środkowej części terminarza, poprzedni w górnej, a następny na samym dole. Kalendarze trójdzielne są przydatne zarówno w domu, jak i w miejscu pracy – gdzie mogą posłużyć jako gadżet reklamowy. Kalendarz dla firm najczęściej posiada logo danego przedsiębiorstwa i można sklasyfikować go jako całoroczne narzędzie marketingowe. Jest to dobra forma reklamy, która przez długi czas będzie przypominać o Twojej działalności partnerom biznesowym czy klientom.

Firmowy kalendarz trójdzielny jako gadżet reklamowy

Chyba nie istnieje biuro, które byłoby w stanie funkcjonować bez kalendarza. Obecnie kalendarz, oprócz oczywistych zastosowań, często pełni także funkcję marketingową. Kalendarze trójdzielne firmowe, w których zawarto informacje reklamowe i informacyjne, mogą znacznie pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Dobry kalendarz reklamowy powinien wyróżniać się przede wszystkim prawidłowo wykonanym wzornictwem – im bardziej jest ono unikalne tym lepiej, ponieważ przyciągnie większą uwagę odbiorcy. Istotne jest także solidne wykonanie – z racji tego, że kalendarz ścienny jest gadżetem, który służy właścicielom przez okres nie krótszy niż rok. najczęściej do reklamy używa się kalendarzy trójdzielnych, ponieważ wyróżnia je starannie i czytelnie rozplanowane kalendarium. Ponadto, obecnie wiele drukarni oferuje możliwość wydruku własnego motywu, co jest korzystną opcją dla wszystkich przedsiębiorców, którzy dzięki temu mają możliwość uzyskania dodatkowej promocji i reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *