Wspólny czas z dziećmi

Wyścig szczurów – to stwierdzenie, jakie świetnie dopasowane jest do obecnych czasów. Nikt tu nie chce nikogo obrażać, ale wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że na co dzień żyje się w wielkim pędzie. Na tej zasadzie, że człowiekowi nie starcza często czasu dla rodziny. Nie można jednak w całości zadbać więzi rodzinnych – w szczególności, jeżeli mowa jest o własnych dzieciach. Od czasu do czasu należy zwolnić, aby móc wspólnie spędzić czas.

Wyprawa rodzinna do miasta

Doskonałą propozycją okazać się może m.in. wyprawa rodzinna do miasta w celu poznania okolicznych atrakcji. Bardzo popularne stają się plenerowe gry miejskie, jakie w szczególności urządzane są w porze wiosenno-letniej. Może rodzinny escape-room? Takich propozycji nie będzie brakować. Taki wypad powinien trwać cały dzień. Tak, aby dzieci mogły poczuć, że mają rodziców tylko dla siebie. Jednym z przystanków powinna stać się restauracja dla dzieci Poznań. Faktycznie taki lokal, gdzie nawet najmłodsi (np. ci w wózkach) będą mile widziani. Dużo mówi się o restauracjach, gdzie dzieci np. powyżej ósmego roku życia nie są mile widziane. Tak, lokale mają prawo do narzucenia swoich praw. Ale warto pomyśleć o tym, aby wybrać takie miejsce, gdzie wszystkie dzieci będą czuć się swobodnie – bez względu na to, ile mają lat. Na szczęście, niezależnie od tego, jakie dokładnie miasto się wybierze – małe czy duże – można znaleźć taki lokal, gdzie maluchy zawsze witane są przez obsługę z otwartymi ramionami.

Rodzinny obiad w gronie najbliższych

Takim lokalem jest Restauracja Italia, która przynależy do Hotelu Włoskiego w Poznaniu. Jak sama nazwa wskazuje – jest to lokal, który pozwala poczuć ten niesamowity, słoneczny klimat. Włochy, kojarzone z ogromną serdecznością, przeniosły się do centrum Poznania. Bez obaw – obsługa to Polacy, ale tak samo serdecznie nastawieni do ludzi. W restauracji dzieci są mile witane. Do tego, z myślą o nich, zostało stworzone specjalne menu, przewidujące prawdziwe rarytasy. Takie, jakie są w stanie skłonić do jedzenia największego niejadka. Na miejscu można znaleźć specjalny kącik zabaw jaki został opracowany z myślą o najmłodszych, gdzie czekają nie tylko zabawki, ale także różnego rodzaju kolorowanki. Istnieje również możliwość zorganizowania przyjęcia na miejscu dla dzieci. Podczas ich, można pomyśleć o animacjach, jakie wywołają uśmiech na każdej twarzy. Warto więc poznać lokal, który ma także specjalny kącik do przewijania, znajdujący się w odosobnionym miejscu, gdzie nikt wzajemnie nie będzie sobie przeszkadzał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *