Elegancki upominek zestawu herbat i kawy

Najbardziej znanym i uwielbianym na całym świecie naparem z pąków oraz liści rośliny o nazwie Camellia sinensis jest herbata. Najlepsze i najwspanialsze odmiany uprawiane są na Sri Lance. Herbata poza walorami smakowymi i aromatycznymi posiada właściwości uzdrawiające. Nasz sklep z herbatą posiada w swojej ofercie, oprócz znakomitych rodzajów i gatunków herbat również wyśmienite produkty, które w swoim składzie nie zawierają liści Camellia sinensis.

Elegancki zestaw herbat

Specjalna oferta zestaw herbat na prezent jest fantastyczną formą upominku dla najbliższej nam osoby. Przepiękne i niepowtarzalne opakowania wzbudzą zachwyt wśród naszych obdarowanych krewnych i znajomych. Zestaw herbat w pudełku zawiera różnego rodzaju herbatki i napary oraz kolorowy kubeczek. Każdy szklany kubek z tego zestawu jest odpowiednio zabezpieczony w ochronnej warstwie wypełniacza. Taki zestaw herbat prezent wyjątkowy, elegancko będzie podarować w przepięknej i praktycznej torbie upominkowej, które również posiadamy w sprzedaży.

Unikatowa herbata zestaw na specjalne okazje

Oferujemy przepięknie opakowany zestaw herbat na specjalne i wyjątkowe okazje zawierający po 20 saszetek z herbatą sypaną o przeróżnych smakach i rodzajach. Taki zestaw fantastycznie sprawdzi się w roli wyjątkowego upominku. Na szczególną uwagę wśród herbat zasługuje Rooibos, która nie zawiera kofeiny i może być podawana dzieciom oraz kobietom w ciąży na wzmocnienie organizmu. Dla osób przemęczonych polecamy Erba Mate, która ma zbawienny wpływ na nasz organizm, redukuje stres i przemęczenie.

Dodatkowa oferta

Sklep z kawą w swojej ofercie posiada kawy o najwspanialszych smakach i aromatach, które cechują się niską zawartością kofeiny oraz znikomą kwaskowatością. Specjalne mieszanki kawy są w sposób unikatowy selekcjonowane, dobierane oraz palone, aby stworzyć wyjątkową gamę smaków. Podaruj odrobinę luksusu swoim bliskim w formie najlepszych oraz specjalnych upominków smakowych, jakie oferuje nasz sklep kawa CupAndYou.

Opublikowano w Inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *